Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   21-11-09 17:08

Аз 2ра година съм с ЛСД ТВ Самсунг - перфектен. Иначе преди до го взема се бях насочил към други марки - всички дефектираха в рамките на 1-2 дни и ги връщах, та в крайна сметка взех Гвусмаса, който и в момента като го сравнявам с тези по хипермаркетите е с доста по-добро качество и контрастност...Та явно всичко опира до късмет. Самсунг са най-печелившата електронна компания и продават най-много от всичко следователно е нормално дефектиралите им продукти да са повече от тези на другите марки....

Примерно след като са реализирани 1000 Самсунга и 70 Сонита - неизбежно е в сервиза да има повече от първите...



Публикацията е редактирана (21-11-09 17:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gogi69006   
Дата:   21-11-09 17:11

http://www.iiyama.com/ms_GL/Home


Това е което ползвам от години. Първо имах 19-ка - с кинескоп. Взех я на старо, ползвах 5 год, сега е у приятел. След това си взех 22 ТФТ от тях. Никакви забележки. Не знам обаче дали ги има в Бг.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: spacewalker   
Дата:   22-11-09 12:48

написа:

> Автор: gogi69006
Дата: 21-11-09 17:11

http://www.iiyama.com/ms_GL/Home


Това е което ползвам от години. Първо имах 19-ка - с кинескоп. Взех я на старо, ползвах 5 год, сега е у приятел. След това си взех 22 ТФТ от тях. Никакви забележки. Не знам обаче дали ги има в Бг.


И аз съм с една 17ка ТФТ която е на 5 години и не е мръднала, даже сега от нея гледам. Наистина са много добри.Не знам и аз дали ги има в БГ , баща ми я домъкна от някъде, така и не разбрах откъде.

Преди имах един Самсунг с кинескоп който бях взел на старо, беше железен. Новите нещо се скапват , по наблюдения от приятели.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »