Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: jino   
Дата:   24-11-09 06:41

Автор: GuitarString
Дата: 24-11-09 04:14

Позволявам си да не се съглася с теб относно профилирането.
То винаги става в края на обучението,след като всичко си опитал /и си разбрал че за нищо не ставаш [smilie5]/.
Това последнота в рамките на шегата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще може ли коментар относно композицията?
Автор: loveforever   
Дата:   24-11-09 12:12

Има една методика на обратния ефект, която на мен ми помага. Значи когато нещо ме впечатли има огромно желание да го снимам как ли не, да в резултата на това се сдобивам с огромно количество снимки, които че уж могат да ми свършат някаква работа. Така примерно за доста кратко време се събират едни 20-30-40GB снимки, които не може да ги използваш накуп, а трябва да подбереш най-хубавото и се започва едно гледане, едно намиране на кусури, а в крайна сметка извода е, че го няма онзи кадър, който търсиш. И започваш да си мислиш колко ли хубаво би било ако можеше да върнеш времето и просто да го щракнеш. Та благодарение на подобни уморителни и неползотворни дейности си изграждаш представа за онова, което не искаш да постигаш като резултат. Така малко по малко с времето по метода на изключването се доближаваш и до по-правилната гледна точка.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще може ли коментар относно композицията?
Автор: 798099   
Дата:   25-11-09 13:02

d-ave, имаш чудесни снимки! Особено ми допадат тези на водопада и негъра в Гърция. Очевидно имаш усет. Какво те притеснява, че една, две или сто снимки не са сполучливи? Само глупакът се смята за безгрешен.

И аз благодаря на всички, които написаха неща, от които можеш да си направиш изводи.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zed   
Дата:   25-11-09 23:59

Във втория кадър си постигнал значително повече и това сигурно е защото не си се замислял прекалено. Имаш усет, трябва ти практика!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »