Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Недооценен
Автор: BotsRevenge   
Дата:   19-11-09 17:56

y.ivanov - стана ми интересна първата точка. Какво смяташ, че е значението на това кога са заснети снимките?

Ако мисълта ти е, че преди една година си бил на по-ниско ниво и сега вече можеш повече, защо не пуснеш за гласуване неща, които смяташ, че си направил по-добре от преди?

Относно издразването - много хора тук се сблъскват с него. Ако искаш да спреш да се дразниш, започни да снимаш пРутрети, голи жени и хипер-арт пейзажи. Другият вариант е да откажеш да се гласува за снимките ти.

Аз отдавна не давам да се гласува за моите снимки и така ми е добре. Който има да каже нещо смислено, винаги е добре дошъл. Точици и плюсченца не ща. За мен поне е достатъчно да мога да публикувам снимките си в подходящите категории.

Ти прецени дали за теб това ще е достатъчно.



Публикацията е редактирана (19-11-09 17:58)
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   19-11-09 20:41

Автор: грегари
Дата: 19-11-09 16:54

все едно ни питаш.
-защо не слагате снимките ми в "любими"!?!?!?


Питам ви [cool]
 Re:
Автор: jino   
Дата:   19-11-09 20:57

Титан си ти Иванов !![smilie24]
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   19-11-09 21:39

като изключим "прага"(хората на моста),другите са посредствени туристически снимки,както каза matzo_tn :)не се величай толкова само ще си навлечеш яда на всички от форума....
 Re:
Автор: Любител2   
Дата:   19-11-09 22:09

Аман от неодоценени!90% от колегите във ФФ снимаме за кеф.Имат ли значение точките?
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   19-11-09 22:28

1. Недооценен - оценката на другите и по-ниска от вашата собствена, за себе си.
2. Оценен - оценката на другите е равна на вашата собствена, за себе си.
3. Надценен - оценката на другите е по-висока от вашата собвсвена, за себе си.
[smilie18]
 Re:
Автор: dimitar_p   
Дата:   19-11-09 22:28

Абе тука има некви пичове дето живеят, за да си пуснат снимките във форума и ако не им кажат колко са добри сигурно ше си резнат вените. (За всички дето се вълнуват от точки) Щракайте бе, кво ви пука дали сте Г категория, живейте си с кеф, а не, за да ви потупа някой по рамото и да ви каже "браво, браво, много добре". Що си мислите, че най-великите са в тоя форум е тва не мога да разбера. Ай със здраве, нещо се ядосах.



Публикацията е редактирана (19-11-09 22:38)
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   19-11-09 22:37

Чекай си вида точките натекли ли са се.
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   19-11-09 22:52

Ало, младежа, я ми виж профила... доскоро имах снимка без точки... и изобщо не ме интересува... аре, марш да си допиеш бозата...
 Re:
Автор: hristov2256   
Дата:   19-11-09 22:58

Младежта отдавна не пие боза [smilie18], може би...заради това е тази тема [smile]
 Re:
Автор: Любител2   
Дата:   19-11-09 23:05

Ами да пие!Бозата е полезна!
 Re:
Автор: kamiabg   
Дата:   20-11-09 00:46

Новата снимка не е лоша !:)
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   20-11-09 01:03

Аз пък погледнах профила в началото на темата, погледнах го и сега - доста точки са се понатрупали, явно такъв тип реклама бачка...
 Re:
Автор: pefoto01   
Дата:   20-11-09 01:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: vlaca   
Дата:   20-11-09 01:40

Аз мисля,че прекалено много врмее му отделихме ...
 Re: Недооценен
Автор: asahi   
Дата:   20-11-09 01:48

Поради зараждащото се недоволство не е зле Админа да затваря такъв тип теми навреме.
 Re:
Автор: mariana88   
Дата:   20-11-09 01:59

Предлагам да гласуваме първо. Аз съм темата да остане.Интересни са ми различните мнения.
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   20-11-09 02:15

Понеже няма демокрация гласуването е ненужно.
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   20-11-09 02:20

На мен ми харесва как господина се е "издразнил" без никой с нищо да го дразни... просто щото не са потекли точки като червени ескадрони...
... И съм сигурен, че ако срещне на живо дори и половината, писали в темата му, няма даже да им спомене, че снима...

Искам да ти кажа, пиле, че теб могат да те оценят само хората, които те познават... недей да търсиш одобрение и любов сред непознати... за какво ти е?
 Re:
Автор: Rustygun   
Дата:   20-11-09 08:11

Още един Джигит-ален...[smilie21] [smilie18]
 Re:
Автор: мара   
Дата:   20-11-09 08:18

е, пичът се е обадил един-два пъти. а ние си приказваме. човекът е на 16...на 16, ей! и не е лошо да се държим кат големи хора. даже не е необходимо да изразяваме някво снизхождение за снимките, щот са добри, а поведението му е доста зряло за 16...всравнение с нашето(често пъти[smilie5] ) така че наистина си е време да се затваря темата[beer]
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   20-11-09 08:18

айде стига сте го яли момчето!
Тази тема единствено доказва, че някой трябва да ни навре снимките в лицето, че да ги гледаме, па може и да ги нагласуваме!
Колкото и рейтинги и подредби да има, факт е, че доста снимки просто си потъват [smilie7]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена