Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   19-11-09 17:23

Да бе няма да имаш проблем, но се чудя кога си го купил, защото цялата партида, която беше дефектна беше изтеглена от пазара, по искане на Никон.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: karabadjakov   
Дата:   19-11-09 17:27

значи , купен е 2-ра ръка от дилър преди 10 дена ... иначе реалната покупка е направена на 01.08.2009 г

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D5000
Автор: deathzone   
Дата:   19-11-09 17:29

Ясно ми е, не съм много сигурен, но мисля, че дефекта, който беше с този апарат беше известен преди тази дата, на която е закупен. И въпроса ми е защо не е бил вече с отстранен проблем?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   19-11-09 17:31

Никон не са изтегляли апарати, поне не първоначално. Оставиха ги да се продават.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: karabadjakov   
Дата:   19-11-09 17:35

Аз чета ,че съобщението е пуснато на 12.08.2009 г и междодругото апарата няма описания проблем в момента.От Профайлд и фотопавилион гарантираха ,че е бил обслужен по този проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D5000
Автор: deathzone   
Дата:   19-11-09 17:36

Сподели после какъв е бил проблема на апарата, че се интересувам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: karabadjakov   
Дата:   19-11-09 17:43

Не мога да разбера ,защо не ми се показва индикатор на нивото на заряд на батерията ,а се вижда само един символ като ЩЕПСЕЛ на мястото на символа за батерията ,който дефакто не ме ориентира в нивото на заряд на батерията.
Рових къде ли не в настройките и немога да открия къде е проблема.Резетнах апарата и пак е така.Зяреждах батерията отново и отново и пак е така.Прерових цялата книжка с инструкции и не открих този символ който е на дисплея , но явно трябва да направя една снимка ,за да покажа къде е проблема ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »