Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Поредната кражба на снимка - да видим какво ще стане сега.
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-11-09 15:33

Гецата е отъпкал пътя. :-)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bilbobaggins   
Дата:   18-11-09 15:41

ааа, има си я качена в нета, и то на 5 места!

ама то не значи че собственика я е качил де [smile]

http://www.tineye.com/search/f72c8ccccab63ea4b484450182ff99c404cac0d4




Публикацията е редактирана (18-11-09 15:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на снимка - да видим какво ще стане сега.
Автор: Kanonir   
Дата:   18-11-09 15:46

Мдам на тези явно си им е практика, май си мислят, че щом могат да краднат от еврофондовете, та една-две снимки ли...
Затуй, язе си мисля, че след като си платят по съдебен или извънсъдебен път, на господа-другарите трябва да им се направи малко реклама.... поне в някоя местна медия, па с надеждата и някоя от големите да препише новината - така ефекта ще е още по-добър!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dindrein   
Дата:   18-11-09 16:03

Успех в начинанието, защото така малко-по-малко се наритват наглярите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   18-11-09 16:09

И коя точно крадлива медия ще пише, че някой бил крал снимки? [smilie5]
Няма да стане тая. [smilie5]
Трябва да пуснеш платена новина, за да ти я публикуват. [smilie18]
Самите медии си крадат снимки на поразия. И хич не им пука. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на снимка - да видим какво ще стане сега.
Автор: ivanov_id   
Дата:   18-11-09 16:14

Албиеро [smilie24]

Аз пращам на една медия статия, и редакторката: няма илюстрация. "Ами много е сложна илюстрацията, няма да я чертая без пари, мога да ви пратя от интернет нещо, но авторските права..." И какво мислите ми отговарят: "Пращай!Авторските права са си наш проблем".

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната кражба на снимка - да видим какво ще стане сега.
Автор: Kanonir   
Дата:   18-11-09 16:55

бе може, може![smilie5] Въпрос на поднасяне е - примерно Гецата им предлага "фотограф осъди фонд земеделие за авторски права" - както ги знам някои колко са кухи лейки, само и само да имат такава новина няма да се усетят как сами ще си пикат в канчето.... както казах въпрос на поднасяне е [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Ярък подобен случай дето се сещам за пример беше с прибираните фотоапарати и тритите снимки от охраната на Гейко при лифта - хем не ги бяха прибирали апаратите хем ги бяха връщали и т.н. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgprinter   
Дата:   18-11-09 18:08

Съди ги !
Преди 2 години съдих държавата, обединихме се няколко души и променихме чл. 53 от закона за потребителя.

Когато парите раздавани от държавата при загуба на дела идваха от бюрократа, т.е. от личния му джоб, тогава нещата ще се оправят, за съжаление това не е така.

Свидетел съм на още един процес, държавата съди лицето Х, като зад държавата стои чиновник който не е получил подкуп. Лицето Х обаче е корав камък и спечели делото. Държавата плаща разноските, щетите са обаче за сметка на лицето Х, което от 2 години е замаразило строеж, заради чиновника/ците. Ако представителят на държавата се бръкне в джоба, това няма да е така. Ходи да плащаш пропуснати ползи.

успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nikidi   
Дата:   18-11-09 19:34

геца, какво стана с предния случай?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »