Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re:
Автор: mondragon   
Дата:   12-11-09 17:31

Абе да измислят машина на времето, случайно ще подхвърля 50-тина Калашник-а на цар Симеон I и после не само ще си ходим на почивка на три морета ами и всички ще се натискат да са Българи...



Публикацията е редактирана (12-11-09 17:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 17:36

СвСвет... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   12-11-09 17:37

Кристо да вземе да опакова софийския боклук[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 17:42

[smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживях ! - Christo
Автор: landstar   
Дата:   12-11-09 17:47

свсвет - http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=1041409
- ето за сагата, чака се решение свише. Да те питам аз, как става от бараки за химически бъркочи на училище, а? С чии пари, с техни ли? Да не бъркаме реституцията с фотографията, стига по тая тъпа тема.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: likeduh   
Дата:   12-11-09 17:55

Словацитеееее.....смешна история ...водят ни на вечеря /връщаме визита/ и след чревоугодничеството което ние им причинихме с национална кухня тук те там ни се фукаха с :....УНГАРСКА КУХНЯ

и са зле като цяло, да не казвам по-зле и от нас.../лично мнение/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 17:56


http://www.christojeanneclaude.net/sharedMedia/wtree/full/wt04lg.jpg




http://www.christojeanneclaude.net/sharedMedia/um/full/Nu18.jpg




http://www.christojeanneclaude.net/sharedMedia/um/full/um2y.jpg





Публикацията е редактирана (12-11-09 18:00)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   12-11-09 18:16





Публикацията е редактирана (12-11-09 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   12-11-09 18:22

За собствена употреба можем да смятаме Христо Явашев за 100% българин без да го питаме.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kamiabg   
Дата:   13-11-09 01:02

За пръв път ми се случва, в една тема да видя всичко, което описва българина - от великото до жалкото. Съжалявам за това, в какви дребни душички и комплексирани хора СМЕ се превърнали. В най-новата ни история няма НИТО ЕДНО истински значимо за СВЕТА постижение с което да се похвалим.
Това, че сте се захванали със словаците само доказва думите ми.

Това е.

П.п. От друга страна доста от мненията по-горе ми дават надежда , че има все още свестни хора , в нашата около 600 км. широка държавичка.

П.п.п. TJ стой в Германия и си идвай само по празници докато можеш. Иначе е тежко.



Публикацията е редактирана (13-11-09 01:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   13-11-09 08:45

За протокола:

Словаците наистина са по-зле от нас, което не бива да ни радва, а да ни натъжава, защото идва да докаже, че дъното няма край...

Моите колеги, които са на по 26 години, че имам вече и на по 22-23 години, се чувстват вече стари и не мога да ги убедя, че всъщност най-хубавото предстои, а не е минало. Защото те просто нищо не са видяли...

И си мисля - българинът винаги е бил такъв.
Дори във Велика България. Аспарухова България. Никога не е било лесно да се живее в България, мда. Особено по времето на Симеон и Петър...

А аз, нали съм с унгарска жилка, имам от така известния "унгарски дух" и влача словашката нация... или поне колегите от института... да се очовечат.

За протокола: Харесва им. Даже си признават, че им е много гот...

Ние в тази тема не сме засегнали "великото", което сме дали на света... то тепърва предстои. Но понеже може да се изпокарате, затова аз ще направя разсъжденията си върху великото наум. Можете и вие да го сторите.



Публикацията е редактирана (13-11-09 09:02)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sugiama   
Дата:   13-11-09 09:38

Въпрос: Защо около казана на българите в ада, няма дяволи да пазят някой да не излезе???

Отговор: Защото, когато някой тръгне да излиза другите го дърпат обратно!!!!!!!!!

Ето това е истината за нашата иначе така прекрасна Родина! Да се уважаваме и да уважаваме българите и българското, колкото и травиално да звучи! Грозно е, когато чуеш българска реч някъде по света, да бягаш като дявол от тамян! И най-големият ти враг да е българин! Напълно разбирам Кристо защо не иска и да чуе за България! А колко още като него има........[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживях ! - Christo
Автор: ivodam   
Дата:   13-11-09 10:15

caro-anton: По-вероятно е да си слушал интервю на Гяуров и Мирелата, защото последната му беше жена. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   13-11-09 10:23

Иво, мани, гледам и не вярвам на очите си какво съм написал... старост-нерадост...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   13-11-09 11:06

Ами някои здраво мислещи западняци класифицират модерното изкуство като доста надценено включително "произведенията на онзи... шивач Явашев"[smilie5]

Просто Христо е избягал навреме от БГ, имал е шанса и късмета да попадне на точното място и да осъществи маниите си благодарение на фабриката за плат на "вуйчо си" от новата си родина на "загниващия капитализъм"...

Те така хем прави изкуство, хем реклама на фабриката за плат - абе всичко в наше време се оказва че си е маркетинг и реклама - истинските и стойностни неща са в тъча[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lukcheto   
Дата:   13-11-09 11:27

Хм...

Докато бах в Академията (Academy of Art University of San Francisco) една вечер преподавателя ми по концепция дойде и каза: "Следващияt път няма да имаме час защото отивам в Ню Йорк, Christo има перформънс" а като се върна, донесе слайдове които ни показа и съответно се "накиснахме" в благи дебати и коментари... Истинска радост за сетивата!

Да, за Кристо всеки знае, но това което не знае е, че жената с която живее и която му е и PR се мъчи по всякакъв начин да пренебрегне информацията свързана с това откъде е той! Причините за това са ми неясни, също не ми е ясно защо той самия предпочита да е така, но...

Аз също не съм радетел на "слепия национализъм" но все пак всеки е с корените си!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   13-11-09 11:34

Под чехъл. Френският крокозъбел се срамува сигурно, не чак толкова той.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   13-11-09 11:39

Ами сигурно защото никой западняк няма да го вземе толкова насериозно както сега ако узнае, че е българин - ние сме си изградили толкова лош имидж отдавна, че навсякъде ни възприемат първоначално като цървули и трябват доста усилия за да докажеш че не си такъв...[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lukcheto   
Дата:   13-11-09 11:51

Доста усилия се изискват за да докажеш какъв си независимо откъде и къде си! За Калифорнийците мога спокойно да кажа, че не страдат от никакви предразсъдъци кой откъде е, там просто всеки е отнякъде. Същото важи и за някои от другите "международни" щати. Моят личен опит показва, че когато спомена България, всеки реагира положително и с интерес!

Предразсъдъците тресат Европа предимно, но не ми се навлиза надълбоко...
Споделих факт по-горе от който не ми стана особено приятно когато видях/научих/прочетох... Направо да не казвам, че Кристо си е американец според едно от интервютата дадени от ПР-ката му.



Публикацията е редактирана (13-11-09 11:52)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kamiabg   
Дата:   13-11-09 11:56

lukcheto щатите са друга бира, и на мен ми е направило впечатление , че името България нищо не им говори. ( и по-добре )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   13-11-09 12:58

"Да, за Кристо всеки знае, но това което не знае е, че жената с която живее и която му е и PR се мъчи по всякакъв начин да пренебрегне информацията свързана с това откъде е той! Причините за това са ми неясни, също не ми е ясно защо той самия предпочита да е така, но..."

Мисля, че имам съвсем рационално обяснение, обаче ако го изкажа тук ще ме излапат с парцалите... Типично по тукашно му. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dtv   
Дата:   13-11-09 13:59

и аз съм с особено мнение и имам рационално обяснение
обаче също не бих го изказала тук, твърде еретично и стряскащо ще е за неподготвени [smile]

exile, на четири очи ще си ги обсъдим особените мнения и рационални обяснения, любопитно ми какви са твоите и дали съвпадат с моите [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   13-11-09 15:34

Интересно, наистина.
Ами човекът не се чувства българин по никакъв начин. И затова и не иска да казва, че е българин, за да не го свържат с българите.
Ето, и аз не се чувствам българин. Говоря български. Обаче сега, ако обърна езика на комуникация, никой от вас няма да схване по нищо, че имам и чужди елементи, то ест български.
Шашкам народа из Европата, като кажа, че съм българче...

Та явно е възможно човек да не се чувства българин и без да има чужди елементи в гените си. Бог знае. Ако се чувства американец, нека е американец.

Лукас, един ден, ако станеш Хамериканка, ще се хваля, че имам един сърфист-фотограф познат... дотогава може и аз да съм си извадил американско гражданство... (хм. е тука се улях. Няма да се дам на грингосите - Аста сиемпре, Команданте!)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Rand   
Дата:   13-11-09 16:02

Автор: sugiama
Дата: 13-11-09 09:38

Въпрос: Защо около казана на българите в ада, няма дяволи да пазят някой да не излезе???

Отговор: Защото, когато някой тръгне да излиза другите го дърпат обратно!!!!!!!!!


Тая тема по абсолютен начин демонстрира това. Зарадвало се момчето на нещо българско и веднага дяволите го дърпат обратно в казана и почват да му разправят как то не е българско,пък и гледат да добавят и някоя негативна краска още, че да няма шанс душата да се измъкне от казана съвсем.
Шампиони сме по плюене в собствения си сурат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   13-11-09 16:29

Шампиони сме по това да се самовъзвеличаваме[smilie5]
Най-умните, най-кадърните, абе най-големите... само дето никой не ни бръсне за нищо и ни манипулират както си искат[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »