Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 16:13

Аз пък да ви кажа, познавам един дърт австриец - професионален разузнавач, който е горд, че е обиколил всички държави на планетата! Той ми разказа, че България е на 3-то място в класацията му за 'най-хубаво място за живеене'. Ако дохода на човек е над 2000 Евро на месец, България е най-доброто място! Като го знам що за птица е му вярвам в този случай 100%.



Публикацията е редактирана (12-11-09 16:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 16:14

Имаше едно интервю с Никола Гюзелев и Мирела Френи преди много години... от там съм с тези впечатления.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживях ! - Christo
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 16:16

Спор няма, че държавата ни е прекрасно място.Просто 20 години е била оставена на произвола и някой наистина трябва да изхвърли боклука...[smilie23]

Нищо лично,Иво, но да се хвалиш пред чужденците с природа е глупаво.Не съм намерил държава,в коята да не съм намерил нещо от природата,което вътрешно да не ме е накарало да ахна![beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   12-11-09 16:20

Бе аз на наште мароканци като има кажа колко струва бирата е БГ почват да облизват устни[smilie21] Ама с тия акцизи и таз ни гордост ще ще отнемат политиците продажни[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   12-11-09 16:21

Да се хвалиш с природата в България е като да се хвалиш с националния за съжаление.
94-та сме били голяма работа, ама с всяка следваща година се осираме все повече...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgprinter   
Дата:   12-11-09 16:35

"А немкините - само чукане, никакво прощаване, от друго не разбират."

Само така, е това е типично балканска характеристика, нашенецът е с голям ..й ! И това ако го кажеш на немкините ще ги убедиш още повече в това което са си мислили за БъГ-лария.

опа, има някакъв бъг в системата >.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 16:39

Хора всякакви...ама в даскалото ми има добър избор,колкото и да е странно![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aeobs   
Дата:   12-11-09 16:44





Публикацията е редактирана (12-11-09 16:54)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgprinter   
Дата:   12-11-09 16:52

ТиДжей, моля те, само не им разказвай подобни глупости като тези написани от Аеобс, ще спрат да те слушат изобщо.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 16:52

нищо лично...
1. киселото мляко - кое кисело мляко, да попитам? Нима гърци, сърби, турци, румънци... германци, французи (!) не квасят мляко? Особено французите...
2.компа? Ами че той е открит от един унгарец... маса народ е работил над компа и само ние си знаем, че е открит от българин. Другите нации си имат други версии. Сори.
3. айде да не ги почвам всичките подред... ще прозвучи просташки.

Не може да искаме от една малка нация, която е пропуснала Ренесанс, Индустриалната епоха, натрупването на капитала и други важни събития, да е велика. Има навсякъде интелигентни хора. И те се раждат с еднаква гъстота, но всички тези умни хора имат различни условия за развитие... и в една Италия, да речем, умният има възможности наистина да се развие. Няма да стане по-умен, щото никой не може да стане по-умен. Пак ще може да изчислява корен квадратен на ум, но ще може и други работи...

няма нужда да се изкарваме най-великата нация на света (щото често чета, че сме били най-интелигентни, ала бала, ама като сме най-интелигентни, защо не можем да си оправим държавата? Щото акъл се иска, малко, а ние имаме много, ама на буци...)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 16:54

киселото мляко - ама друг път!

Всички народи от Алтай до Алпите имат кисело мляко и не българите са им го донесли!



Публикацията е редактирана (12-11-09 16:55)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   12-11-09 16:56

Ама наистина - най-голямата работа сме, а не можахме да направим така, че Кристо (с когото май започна тази тема) да не е американец, а българин, пък макар и живеещ в Америка. Както и повечето автори от по-горния списък, които са българи по произход. Някъде натам трябва да се обединят усилията, защото, вервайте ми, и от Искаро по-дълбоко има, и от Витоша - по-високо.



Публикацията е редактирана (12-11-09 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 16:57

мда. Само индианците не боравят с млечни продукти... (познайте защо).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   12-11-09 16:58

Тонеф, като споменеш прекрасната ни природа, немците не се ли сещат предимно за подетите процедури от ЕС за неспазване на директиви за опазване на тази същата природа? ... вкл и споменатите местообитания на ценни пернати?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   12-11-09 16:59

пп. не че искам да помрачавам радостта ти [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   12-11-09 17:01

d256h, сигурно говориш за яурта. Не съм сигурен дали е същото на вкус и дали е кисел.
Ама то една гордост...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Стефан   
Дата:   12-11-09 17:02

Абе достатъчно е да кажеш, че една от световните азбуки и една от 3-те европейски е български при това държавен проект пък те нека си ни подценяват [smilie8] Не са много страните, които могат да се похвалят с подобно наследство, при това без да са го налагали с огън и меч [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 17:03

Ако българинът разбере, че трябва да уважава чуждото мнение и да го зачита като свое...

Ако българинът разбере, че е по-важно да се гради, отколкото да се руши...

мисля си, ... цена няма да имат българите...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aeobs   
Дата:   12-11-09 17:07

Можем да си приказваме, все пак това е единственото нещо, което в България всеки може да прави.

Но за едно не можем да си говорим.
Почти всички български личности, които са направили нещо от живота си и са приети по света не искат и да си спомнят за България, обичат я безусловно но не искат да имат нищо общо с нея.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   12-11-09 17:09

Ами и това ний сме дали на света!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 17:14

мда. с две изключения... Силви Вартан и Елиас Канети...хаха.

Аеобс, прав си, спор няма...

Ей, за азбуката... словаците знаят, че Византия им е пратила азбучници... а де?

Българи са, това е ясно, щото грък не може да превежда така на български, ясно е, че му е майчин език на Константин, но хората знаят друго.

А българинът, открил компютъра, дори не е знаел, че е българин... Акад. Сендов му го казал, щото имал българска фамилия... и седнал нашия да си види корените на баща си... и се оказало, че бил емигрирал в Щатите. Идея си нямам как сина няма да знае от къде е баща му... но така се получава. Мда.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: landstar   
Дата:   12-11-09 17:21

Тоя кристо не е цвете - добре, че си прави парцалените опаковки другаде - навремето си реституира училище, като осъди и общината за огромна сума за наем - севлиево или габрово беше, прочутият "патриот".

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 17:25

Ем...ама човека не приема спонсори![smilie8]
13 милиона за Райхстага,21 за последният му прокт в central park....[smilie8]

Чакам да видя това с реката сега![smile]
Не знам,но за мен това е изкуство,което си заслужава...мащабно,красиво,екстравангардно....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   12-11-09 17:28

да опакова Луната и го признавам [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Svsvet   
Дата:   12-11-09 17:30

landstar, говориш пълни глупости, за които нямаш представа. Нищо не е реституирал, защото никой не му даде сградата, въпреки че по закон си е негова и на братята му, защото баща им я е строил за фабрика. Училището и днес си работи като такова е на 600-700 метра от къщи. Именно този унизителен спор стана причина толкова години тези хора да не искат да чуят за Габрово. Буквално чак сега, тази събота, техният глас ще се чуе по габровските медии. Но това едва ли засяга голяма част от обществото тук, а да не говорим в България. По-важни са сърцераздирателните драми в "Часът на безумщината" и лигавите изпълнения в "Дънсинг старс". В това превърнаха България мутрите и комунистите. Те посегнаха и на цялата ни природа, дето вече я снимаме като музеен експонат. Аз също не харесвам творчеството на Кристо, нито песните на Лили Иванова, но пергешите като Слави Трифонов, дето ще ми определят вкусовете на пет поколения, чистосърдечно ги мразя...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »