Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   12-11-09 15:05

Има с бълб... или тайм по-точно. Натискаш копчето на дистанционното и апаратът започва да експонира, но не пускаш, а задържаш копчето на дистанционното около 2 сек. (не съм гледал колко точно трябва да е) и после пускаш копчето. Като решиш, че трябва да свърши експонацията - натискаш още веднъж копчето. Работи си всичко. И не е проблем за батерията. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   12-11-09 15:05

Dynaphos-кото дистанционно [smilie24]

Работя с подобно - всъщност почти същото, само че за Канон - също закупено от Динафос от почти година май и съм много доволен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgpower   
Дата:   12-11-09 19:50

Май радио-дистанционните наистина напоследък са по-модерното решение - вижда се и от темата.

Ще поразгледам още малко, но Ви благодаря за предложенията!

Майче ще се поръчва от Варна...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: borovinka   
Дата:   13-11-09 10:40

Вчера забелязах, че съм пропуснал да кача инструкцията за работа с дистанционното на сайта. Ето я - http://dynaphos.com/manuals/remote_shutter.pdf



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   13-11-09 11:34

яко е тва дистанционно :) Мене ме кефи.
При Уайлдлайфа се използва не само за да се намалят вибрациите на тялото.Там липсата на кабел е предимство.



Публикацията е редактирана (13-11-09 11:35)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sun   
Дата:   13-11-09 14:16

От една година ползвам JJC WS-A, за 75 лв го взех и има 100м обхват които май са и повече на открито. Мога да си оставя апарата на терасата и да се снимам, като ходя до магазина[smilie18] . Преди седмица взех от новите таймер модели от Павилиона, само че за Никона - JJC TM-B. Голяма зарибявка е - дисплея е със синя подсветка и вечер мн помага. Само хладилника за бира не може да отваря...май?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   13-11-09 14:26

това което ти препоръчват от динафос е добре [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgpower   
Дата:   13-11-09 14:40

Не изглеждат лоши и тези JJС, единствено ми изглеждат единствено доста по-големи. Въпреки че като се замисля за камера, статив, глава то това ще е най-малкия проблем.

Поздрави,

Отговори на това съобщение
 Re: Дистанционно за Никон Д90
Автор: npelov   
Дата:   16-11-09 16:38

Ето евтино дистанционно. Чувал съм че пристигат в БГ поръчките от този сайт.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.6236


Не знам дали включва батерия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: yakumo   
Дата:   16-11-09 16:53

Ей това от dealextreme пристигна, ама ... не работи с някои модели. Пробвахме го с Д40, Д60 и Д80, проработи само с последния, ква му е логиката на това, не знам, но факт [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   16-11-09 16:56

Аз за IR дистанционно ползвам едно универсално дистанционно. Обучаваш го за който модел ти трябва и си работи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »