Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   21-10-09 21:44

Гледам в Скай Сити на касата на Мегалан два Аймака от големите, ама с Уиндоус ги карат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   21-10-09 23:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Да ааа 27 определено радва..
Автор: Alex_Stand   
Дата:   21-10-09 23:36

За тези които спореха относно колко ще бъде добра новата матрица и се чудят неможе ли да минат малко по-тънко,мога да ги зарадвам...
В началото на тази година Apple подписаха договор за сътрудничество с LG.
Всички IPS матрици ще бъдат на LG.
Тя и старата 24 е тяхна,та ако искате такава можете да си зкупите LG за околу 1050лв(само не ме питайте за модела-отдавна се интересувах от него).


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: scrap   
Дата:   21-10-09 23:41

CyberGene ами като само един ден си пипал мак откъде такива генерални изводи, че "Ако човек не е свикнал много на кустомизации - става, върши работа, ама иначе дразни страшно" . Можеш да си го "кустомизираш" както си искаш..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   21-10-09 23:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Alex_Stand   
Дата:   21-10-09 23:50

scrap -е много прав..
Apple са се постарали да добавят една малка програмка (с два бутона и един плъзгач), с която да си направиш Windows дял и да си го инсталираш лесничко "за беля"....[smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   22-10-09 00:05

Нямам нищо против Мака, имам лаптоп, ще си взема и 24" монитор, но не мога да разбера за какъв чеп слагат компютъра на туй чудо заврян в монитора? да ти спести място под бюрото ли? Толкова ограничения следват, като започнем от охлаждането...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   22-10-09 00:31

CyberGene ти честно ли го казваш това?
Аз винаги съм си сменял с Command+Space никакви грижи нямам с това, а скайпа какво общо има с Мак, те ли го правят? Или носят отговорност за скайп? [smilie8] и не знам колко напреднал боза ОС потребител си, ама аз още от 3.11, където ми трябва да отида на нов ред, а не става с Enter, го правя с Shift+Enter, важи за Уиндоус, Мак, Линукс...

А ако си мислиш, че цялата философия на мак е да е мазно и красиво, значи много си сбъркал...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-10-09 05:16

асахи всеки нов мак безпроблемно се инсталира с винбоза... докато обратното за РС та а е доста времеемък процес.... а пък аймака пести доста място и изглежда много представително...
и ограничения не съм забелязъл.... особено с охлаждането...




Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   22-10-09 07:47

@CyberGene

Ако това са нещата, които ти пречат, не смятам, че попадаш в графата напреднали Уиндолс потребители. Ако ти липсваше CMD-то и подобни да ама тея глупости които ги каза....

Първо за Скайп са казали. Аз винаги съм си ползвал ЕНТЕР, като когато искам да мина на следващ ред ШИФ+ЕНТЕР не само за скайп ами във всеки софтуер (това е стандарт)

За сменянето на езика ами command + space bar е мноооого по - ъдобно комбинация от Ctr+shift и подобни (въпрос на гледна точка)

Мишката има бутон отгоре (явно твоята е от по старите дето нямат - аз даже не се сещам кои нямаха). Отварям линкове пак с един клик, но на първия бутон като задържа command.

Смятам, че това са неща, които не си знаел, а не че ги няма. И скайпа за МАК е МНОООООО по добрия вариант от Уиндолския (особено след последната версия на Уин (те го направиха в стил Виста - ново и безполезно))

@bpavlov

Кое според теб е ограничение от охлаждането?
Ела до вкъщи и да ти покажа като спра PC-to какво става в стаята - все едно затварям прозореца. Аз тихо охлаждане на PC не съм срещал (не казвам че няма, ама явно е скъпо и не е разпространено).


И една случка от вчера. Докараха нов комп на шефката и се наложи да го вързвам. Оказа се че нямаше достатъчно контакти първо за комп+монитор+принтер (защото има и още един комп вързан там). След това инсталиране на Адоби рийдър, след това драйвери за принтера,инсталиране на VPN клиент, понеже трябваше да го вържа към WiFi ползвах един WiFi приемник, който беше куча марка и му бяха запиляни драйвърите някъде и 40 мин в нета да намеря от сайта на ПРОИЗВОДИТЕЛЯ правилните драйвъри. И накрая тръгна. При iMac-a ти трябва просто един изход където да го включиш и това е пускаш го и работи, и към нета е вързан и принтира и VPN има вграден.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   22-10-09 07:54

има вграден VPN [smilie24] [smilie24]

много яко.
за какво е това?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   22-10-09 08:06

@Георги

Ти Гугъл нямаш ли?
http://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_private_network


А предимството е че ти се налага да инсталираш една програма по-малко.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   22-10-09 08:08

не знаех че е хардуер дето се вгражда в новия мак


муахахахахахаха

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-10-09 08:11

начи ще си влизам в мака през ифонето [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   22-10-09 08:18


http://i21.photobucket.com/albums/b259/givanov/62687a6e.jpg



можеш и да си броузиш/логваш/банкираш сигурно откъдето решиш


а можеш и да си влизаш както викаш в мака, все пак там vpn е "вграден" !! :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-10-09 08:21

той и в ифонето е вграден [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   22-10-09 08:21

верно [smilie10] [smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-10-09 08:24

без та**к

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   22-10-09 08:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   22-10-09 09:40

CyberGene Еnter може да си прави каквото си иска според програмата, ама Ctrl+Enter трябва да е аналог на изпращане, а Shift+Enter нов ред, като това важи за всички... и наистина скайпа за боза е покъртително грозен...
На мака всичките отворени контакти са ми в 1 прозорец като табове...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zpower   
Дата:   22-10-09 10:10

Ако ще купувате MAC, купувайте от щатите или GB, щото тук май се продават само рефърбиш. Взимат ги по-ефтино от Унгария и тук ти ги продават като нови. Те пак са си нови амаа са рефърбиш[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   22-10-09 10:26

"На мака всичките отворени контакти са ми в 1 прозорец като табове... "

И на уйн са така бе човек[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   22-10-09 10:54

ама уин-а няма вграден VPN [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   22-10-09 10:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Apple изкараха новия iMac
Автор: ipolit   
Дата:   22-10-09 13:51

И уина има VPN, ама мака по-яко. Жената не дава да барна компютера от как е с Мак.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »