Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   23-10-09 13:15

Кажи му да ги ИНВЕСТИРА в мен, пък аз ще ходя с тях да му снимам децата,планините,рибките...[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: icarus   
Дата:   23-10-09 15:32

elrisha, ако снимката ти отговаря и предложението ти е в сила, не се навивам, щото ще вземе да се разведе човека, после жена му да ме убие, деке е македонка дива[smilie5]

Сериозно сега,
човека иска ДСЛР (или ЦОРК на български), със сменяеми обективи и с перспектива... Не сапунерка, имал си 2 броя Оли-та. И понеже до края на деня трябва да е готов, ако във ВИП-а няма К7, ще трябва от Амерел Никон да му вземам.

И иска само ново тяло и обектив, с БГ гаранция.

Та май вече е решено какво ще е ...

ПП Цял ден се занимавам с него, уморих се, изхаби ми батерията на К-7-цата да "клика" пред президенството, айде да свършва вече това (оплаквам се).

Благодаря на отзовалите се [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   23-10-09 15:35

Ами набута го човека да похарчи едни пари.. Да му е честито[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   23-10-09 17:26

А нещо мини 3/4?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vladovg   
Дата:   23-10-09 19:23

40D + 24-70L Да поснима и по натам да реши какво друго му трябва.Говорим за човек дето иска да си прави снимки за спомен пеизажи,семеиство и т.н. тази комбинация дава повече от превъзходно качество и надеждност.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   23-10-09 19:43

Никон Д90 + 16-85ВР. [smilie24]
По-нататък ще знае и сам какво друго му трябва. Аз бих му препоръчал следващата "стъпка" да е 35/1.8. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   23-10-09 19:47

Тази тема ми напомня на един стар арменски виц. Попитали Радио Ереван може ли един човек да опъне млада мацка на стадион пред публика. Не може! - възкликнало радиото. Всеки ще дава акъл и ще се бута, не така, иначе, дай аз да покажа и т.н..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Subektiv   
Дата:   23-10-09 19:49

tantris :

"А нещо мини 3/4?"

[smilie18] или микро 4/3? [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   23-10-09 21:36

И той кво си взе?[smilie11] [beer] [smilie25] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: icarus   
Дата:   23-10-09 21:58

И той си взе Пентакс К7 + 16-45 /4 + UV и сега чака (да се разбира търси) 135/3.5 твърд Цайс (по моя препоръка) и 50/1.4 (или 1.8) Асахи Пентакс и нещо 2-ра ръка 70-300 или 18-250 (Сигма / Тамрон). Ей го сега седи до мен и Ви праща много [beer], докато му инсталвам на лаптопа ЦС4. А утре и вдруги ден ще го водя на Доспат да "щракаме" и хабим батериите по баирите....

Ами това е, благодарности на Ники от Вип-а за бързата реакция в 17 без 15 днес ...

ПП ( не продавайте и не препоръчвайте на познати, това което ползвате, че после не може да се отървете от гости [smilie5] )

Поздрави на всички вам,
Росен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pc_genius   
Дата:   23-10-09 22:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   23-10-09 22:41

Да не те пита къде му е АФ на Зонар-а като го купи?[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   23-10-09 22:46

И аз още го търся- къде му беше?[ezik] [beer] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ... да похарчим едни 3000 лева ...
Автор: muu   
Дата:   23-10-09 22:47

[beer] и като му дотежи и му се изясни работата- Г11, или който номер е наред ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   23-10-09 23:03

Той си има 2[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: muu   
Дата:   23-10-09 23:10

тамън няма да "инвестира" повече кат си има ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   24-10-09 00:01

Безсмислено похарчени пари. Най-евтиният Олимпус с двата китови обектива са по-дребни, тежат по-малко, и ще му вършат същата работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   24-10-09 00:30

Супер! Да му е честито! Вие утре подхващате Западните Родопи и язовир Доспат, останалите пентаксианци - Източните и язовир Кърджали [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »