Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Рейтингът на моя фотография намалявя!?
Автор: terrykosich   
Дата:   22-10-09 23:52

Здравейте,

Регистриран съм във Photo-forum от 16.12.2003.
Не съм от много активните публикуващи и оценяващи, но все пак винаги съм подхождал сериозно и отговорно към регистрацията си тук!
Спазвам всички правила и изисквания.
Имах известен период на прекъсване на участието ми, поради отсъствие, но от тази година започнах да публикувам отново.

Преди няколко дни, съвсем случайно забелязах, че рейтинга (точките) на една от снимките ми е намалял драстично.
Видях, че няма опция за отказване от глас, пък и нямам някакво провинение, за да ми бъдат отнети точки служебно и без право на обжалване :)

Това е фотографията:
https://photo-forum.net/i/1160224


Ако не се лъжа имаше рейтинг 52/48, което за мен беше интересно постижение - почти изравнени гласове от рейтинг А и рейтинг Б.
В момента е с рейтинг 34/16. Обратът е станал може би този месец.

Писах писмо до: webmaster@photo-forum.net , но до момента нямам отговор.
Според Вас каква може да е причината за този факт?

Въпроса ми е както към администраторите, така и към останалите, просто за мнение :)

Да оставим настрана точките, все пак снимам за удоволствие и винаги съм харесвал много идеята на Photo-forum.
Отделно, че любимата ми лична фотография е точно тази :) Изпитвах донякъде чувство на гордост, че успях да я направя и да получа интересна оценка!

Ще очаквам Вашите предложения и отговори!

С уважение!
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   22-10-09 23:57

Просто някои от гласувалите някога за нея В-та впоследствие са били разжалвани за неуважение към честта на пагона си.

Бъди рахат.
[smilie21]

 Re:
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   23-10-09 00:04

Ех-х-х тия точки ... почнаха ли да ги осребряват вече?
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   23-10-09 00:06

човекът, като гледам, не се е афектирал и не прави драми, напълно нормално е да се зачуди, според мен.

приятен кадър. [smilie24]
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   23-10-09 00:15

Формулата е:

рейтинг=(А+Б)/Б

Ако Б-то се разжалва до А намалява само знаменателя.
 Re:
Автор: Canon   
Дата:   23-10-09 00:18

8 разжалвани [smilie10]
 Re:
Автор: promis   
Дата:   23-10-09 00:29

Аз не съм забелязал да намаляват Б-точки при разжалване.
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   23-10-09 00:44

Какво е разжалване? [smilie8]
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   23-10-09 00:46

Какво е разжалване?

Например тъкмо са те направили ефрейтор и ти от радост вземеш та се напиеш и айде пак - редник [smilie18]
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   23-10-09 00:46

Точно по това време , плюс минус 2,3 дена имаше бъг във форума. Натрупваше се рейтинг, незнайно как на случайни снимки. Ако се разровиш ще намериш и теми в зоната и форума по този въпрос. След като админите взеха нещата в ръце натрупаните точки бяха отнети. Явно просто не си влизал от тогава насам и затова сега регистрираш намалянето на рейтига. [smile]
 Re:
Автор: compur   
Дата:   23-10-09 08:15

Натрупваше се рейтинг, незнайно как на случайни снимки. [cool] [smilie3] [smilie10]
 Re:
Автор: admin   
Дата:   23-10-09 08:28

Да, в точно в периода на качаване на снимката имаше хакване и опит за вмешателство в системата за гласуване. Този проблем е разрешен и недействителните гласове премахнати.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена