Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: dau   
Дата:   24-10-09 00:34

bpavlov не ми е промит, спи спокойно [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Може да не е перфектна, ама сравнение с някои други, е повече от перфектна, работил съм на доста ОС, в работата съм на Линукс, не мисля че има нищо промито в мозъка ми [smilie18] Разбрах че се чувстваш преебан от ББС и целия свят и ейпъл са ти криви за това
А това че за да разделиш 1 хард си преинсталирал цяла ОС на ново, ами си показваш докъде ти стига акъла [smilie18] [smilie18] [smilie18] Ами съжалявам не мога да ти помогна [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   24-10-09 00:49

халелуя

Отговори на това съобщение
 Re: Apple изкараха новия iMac
Автор: Canon   
Дата:   24-10-09 01:29

що не са сложили Core i7 а само i5 ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   24-10-09 01:31

Има и с i7. Не че голяма полза, пак си остава със всички недостатъци на лаптоп и без нито едно от предимствата. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   24-10-09 08:17

@ chill
Ами незнам явно е до човека. Когато минах от настолното ми PC на iMac открих само предимства и никакви недостатъци. Да не забравяме че Apple този модел го представят като компютър за домашна употреба а не за работа(за работа си имат mac pro) Но аз смятам че за фотографите в БГ този 27' i7 16 GB RAM за повечето от тях е машина която им дава повече от колкото те имат нужда.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   24-10-09 11:25

на мен и с 8GB рам ще ми е идеална, е зависи, колко МП ще ми е новата камера, ама пак ще е по-добре [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   24-10-09 11:30

Автор: jokevcv
Дата: 24-10-09 08:17

@ chill
Ами незнам явно е до човека. Когато минах от настолното ми PC на iMac открих само предимства и никакви недостатъци.
---
Недостатъка, както казах по-горе, е в по-високата цена и невъзможността за ъпгрейд. Не ми се занимаваше да обяснявам защо, защото феновете няма да вдянат ...хахаха, само геймърите ъпгрейдват ... к'во да приказваме повече. [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   24-10-09 11:31

за "какво да приказваме повече" си абсолютно прав! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »