Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Какво ми е повредено?
Автор: thomas   
Дата:   21-11-09 00:09

Готов. Работи идеално. Вярно, от сервиза не ми се обадиха, трябваше сам да им звънна, когато реших, че вече достатъчно са се забавили, но веднага отговориха, че апаратът е готов отдавна и още същия ден вече беше в мен. Снима точно като преди - никакви видими проблеми. Добра работа!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ми е повредено?
Автор: asahi   
Дата:   21-11-09 02:14

Заслужават да им закараш още два.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ми е повредено?
Автор: thomas   
Дата:   22-11-09 00:37

Още един път благодаря на онези, които ме насочиха и към това какъв ми е проблема, и на това, че има решение (и то безплатно). Когато за пръв път видях повредата, и като си знаех на колко години е играчката, направо го бях отписал и скоро щях да почна да се оглеждам за нещо ново от този клас. Но този ми върши идеална работа за случаите, когато не ми се носи истински апарат, и нямам никаква нужда от друг. Така че всъщност ми спестихте един излишен разход в кризата.



Публикацията е редактирана (23-11-09 09:32)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: milenmarinov   
Дата:   22-11-09 22:32

Браво за постоянството което си проявил.

За голямо съжаление не си първия и няма да си последния с проблеми с ЛАС Сервиз..!
След няколко месечно препращане на една светкавица..поне 4 пъти...тяло което горяло светкавицата,5 вида акомулаторни и алкални батерии....сервизния техник бил в отпуск....и т.н......и всичко за моя сметка...и някакви си около 70.00....?!?! за ремонт....?!?!..фиксирана цена....,разговори по телефона уж с "Шефа".....и на края пак имам изгоряла светкавица която след компетентната намеса на сервиза вече не иска и да светне даже/ремонта беше за синхронизация с тялото/...сега е необходимо да се сменя платката, по техните думи, което трябва да си платя......!

Смело мога да кажа че е просто въпрос на време някой да ги сложи на мястото...

И понеже работя в твърде подобна сфера, и понеже имам на идея за какво става дума , както и много от тук присътващите.....само едно мога да кажа:


Абсолютни, неграмотни, мошенници спекулиращи с незнанието на хората и с доверието на официалните вносителите.!

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »