Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira
Автор: nbg   
Дата:   14-04-09 22:55

thomas, много се радвам на хора като вас, успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: niagara   
Дата:   14-04-09 23:05

Разбира се, ще е полезна тази виртуална дискусия, за да се постигнат оптимални резултати при подготовката
на файла и отпечатването му....[smilie24] [beer]

Но все пак ми се ще като дойда в офиса, да видя поне парчета или ивици от печатани неща,
за да добия представа за възможностите на технологията....
Например аз пратих черно-бяла снимка, но ми е интересно да знам как изглежда на хартия
цветно или тонирано изображение....


Мисля в скоро време да ви приготвя едни тонирани снимки[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   14-04-09 23:13

Да, полезна дискусия ще се заформи особено ако се включат авторите да споделят и как са си подготвили файловете.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   15-04-09 00:36

@niagara
Заповядай. С удоволствие ще ти покажем.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: Stefoto.Art   
Дата:   15-04-09 01:22

И аз ви пожелавам успех![smilie24]
И мисля, че начинанието ви ще вдигне нивото на професионализма.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: nevmi   
Дата:   15-04-09 08:18

И за мен ще бъде полезна дискусията [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: valetvitor   
Дата:   15-04-09 10:08

Взех си снимката - абсолютно накефен от резултата :))) [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Видях и другите принтове - браво!!! [smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: mihayloff   
Дата:   15-04-09 10:14

Абсолютно ЗА [smilie24] да се направи дискусия

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: E.Stanev   
Дата:   15-04-09 10:29

Ще гледам и аз да намина до края на седмицата. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: PiToMeN   
Дата:   15-04-09 11:00

На 22-ри на ул. Цар Асен 120 или на Криволак 8 ?

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: niagara   
Дата:   15-04-09 11:01

При всички положения ще мина да видя примерни копия, благодаря, удоволствието ще е за мен :-)

....само да видим каква акробатика с времето и пространството ще измисля, за да дойда между 9.30 и 18 ч........[smilie8]


А за в бъдеще може ли да се носят поръчки в печатната база на ул. Цар Асен 120 или там остава само ваша работна зона?


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   15-04-09 14:30

@pitomen
Значи забравете го за момента изобщо този Цар Асен. Това е адресът на нашия арт магазин, където се продават постери, репродукции, канваси и оригинали. Нищо общо с машината, за която говорим. Тя самата се намира на Каймакчалан 1 (близо до ъгъла на Черковна и Оборище), а централният ни офис е на Криволак 8. Магазинът на Цар Асен трябваше да има прес събитие по официалното му откриване, което мислех, че е добър повод да ви покажем и него, затова и го бях споменал. Конкретно за тестовете получаването им ще може да стане само от централния офис на Криволак 8 или по куриер - който както си избере.

@niagara
Поръчки могат да се носят в студиото, но то не е на Цар Асен, а на Каймакчалан 1. Но по-скоро бих ви препоръчал "носенето" да е по FTP, а взимането - както си изберете: от централния офис на Криволак, от студиото на Каймакчалан или по куриер :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: PiToMeN   
Дата:   15-04-09 14:32

Благодаря, исках да знам къде да дойда, не признавам куриери за такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: matasel   
Дата:   15-04-09 14:42

Извинявайте, бихте ли казали дали има още лимит за тестове?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: btw   
Дата:   15-04-09 14:48

само на фото хартия ли прави отпечатък? има ли възможност за канаваца?

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira
Автор: jokevcv   
Дата:   15-04-09 15:09

"Нещо, което обаче бих могъл да направя, е да покажа като файлове поне по-интересните (с добро или лошо) изображения в някаква разумна резолюция и да ги коментирам. Интересно ми е какво мислите по този въпрос..."

На мене лично ще ми бъде много интересно. Винаги критиката/коментирането помага дори и на автора да не му се хареса в самия момент след време винаги изпъква положителната и черта. В този форум това се избягва и повечето случаи коментарите са от типа "++++++, Да, Браво, Страшна", а е добре хората които се занимават с фотография и производните и да дават компетентно мнение за да може да има развитие.

Лично на мен дискусия за печатането на снимки ще ми бъде много полезна защото съм много незапознат с хартиения носител на фотографията.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   15-04-09 15:21

@matasel
Към момента има още точно 9 "неусвоени" бройки.

@btw
Печатаме на канаваца, даже бих казал, че сме от най-добрите в това отношение, а сме и вносители на много хубава естествена ленена канаваца, но разбира се, не на тази машина.

@jokevcv
Ще оставя коментирането на фотографските достойнства на изображенията на някой друг (все пак съм твърде нов в този форум, а и по отношение на снимането се считам за любител). Това, от което обаче считам, че наистина разбирам много, е обработката на изображенията и подготовката им за печат върху хартия - независимо дали фото или инкджет. Така че желанието ми е да коментирам в тази посока. ОК, след като цялото нещо приключи, ще се опитам да направя един анализ, щом толкова добре посрещате идеята.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: matasel   
Дата:   15-04-09 15:34

Благодаря, Томас!
Аз се регистрирах още в началото, но чак сега мога да пратя файл.
Мога ли да ползвам същата регистрация или да правя нова[smile]?

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   15-04-09 15:49

Нова, моля.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira
Автор: jokevcv   
Дата:   15-04-09 15:52

@thomas
Ами аз пък най - неразбирам от обработка на изображения, а за подготовката им за печат на хартия да не говорим :) Лично на мен ще ми бъде не само приятно, но и доста полезно.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: matasel   
Дата:   15-04-09 15:57

ОК, благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: martin-dm   
Дата:   15-04-09 16:11

Здравей аз също пуснах един файл за печат... дали е там (Мартин Димитров)?

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: matasel   
Дата:   15-04-09 16:17

И аз пуснах и системата ми написа:
"Успешно изпращане", ама дали е получен успешно[smilie11] [smilie11]
Файлът ми се казава: Matasel.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   15-04-09 16:29

@martin-dim
Да, номер 79

@matasel
Да, един прекрасен файл с убийствени цветове.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: itilien   
Дата:   15-04-09 16:32

thomas, можеш ли да ми кажеш дали и моя е получен успешно снощи - иван иларионов е името ?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »