Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 01:14

Имаше една регистрация от Швеция, но не е на това име. Вие ли ме питахте по-рано днес? Ако да, опитайте отново - мога да направя едно изключение за някой, който е заявил намерение преди толкова часове... Имайте предвид, че уеб формата може да приема файлове само до 20 мегабайта, за по-големи трябва да ползвате FTP, което също е указано там как точно става.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: droopy   
Дата:   16-04-09 08:55

Вчера успях да си взема пробата. Ами ... много съм доволен! [smilie5] Има разработка дори в черното .. Много приятно ми беше да разгледам толкова качествени отпечатъци на познати ми от форума кадри. Според мен си заслужава дори за лично ползване да си позволи човек подобен качествен печат.
Много благодаря на колегата thomas, който беше много любезен и отзивчив [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   16-04-09 09:15

готово и аз субмитнах, хвърлил съм файла на фтп-то [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: neveroqtniq   
Дата:   16-04-09 09:23

грешка



Публикацията е редактирана (16-04-09 09:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: dau   
Дата:   16-04-09 09:27

номер 101 ебаси кефа [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 09:27

@dau
При положение, че по-горе съм казал, че лимитът е достигнат... не се чувствам виновен, че "субмитването" е било прекалено късно ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 09:31

Но пък кадърът е хубав... ще помисля за едно изключение :-) Още повече онова, което обещах на дамата от САЩ, не успя да се състои...

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: kaic   
Дата:   16-04-09 09:36

Редактирам си поста



Публикацията е редактирана (16-04-09 09:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira
Автор: matasel   
Дата:   16-04-09 09:40

Добро утро,
За да не питаме всеки поотделно: "Кога ще ми бъде готов теста?" и "Кога е удобно да си го получа", ще помоля Томас да ни каже какъв е предепочитаният начин за изпращане на горната информация.
Аз лично съм оставил е-мейл, телефон и GSM.
Благодаря и лек ден[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 09:55

Сигурно съм го написал поне 3 пъти по-горе, но ето го отново:

Всички тестове, без последните 6, са вече готови. Днес ще се свържа по мейла, даден при регистрацията, с всеки един от вас, за да уточним дали иска да си получи отпечатъка на място в офиса ни или да му бъде изпратен по куриер за негова сметка (от нас - отпечатъка и по един хубав картонен тубус, в който той да пристигне гарантирано защитен).

След като получа писмени отговори със съгласие за получаване по куриер за собствена сметка, ще организираме и самото изпращане. Струва ми се по-малко вероятно то да може да стане утре, по-скоро ще е веднага след празниците.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: mihayloff   
Дата:   16-04-09 10:14

Благодаря thomas [beer]



matasel [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: dau   
Дата:   16-04-09 10:18

thomas аз съм си виновен естествено, прочетох темата от 1-ия ден и блях до сега, друг никой не ми е виновен, просто никъде не успях да видя че е достигнат лимита... видях само че е под 100

мерси за бързите и коректни отговори [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: джъмбо   
Дата:   16-04-09 10:38

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: nevmi   
Дата:   16-04-09 11:04

Супер, значи аз ще бъда по кориер [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: hose   
Дата:   16-04-09 11:15

https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif




Публикацията е редактирана (16-04-09 11:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: niagara   
Дата:   16-04-09 11:34

Томас,
дали мога сега да ви пратя още една подобна черно-бяла снимка за печат (която ще си я платя), за да мога за ги взема наведнъж днес или утре след 17 ч.....


...и да попитам моята снимка как е станала, или трябва нещо да променя в обработката за печат при втората?
Казвам се Нели Кръстева
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 11:41

@niagara
За съжаление, няма да може да стане за утре. Днес и утре операторът на машината не е в България, така че следващият възможен ден за печат е вторник. Иначе снимката ви е станала идеална като неутралност на цвета, яркост и контраст. Само да питам, тези брези някой ги е дялкал по този начин, или това е PhotoShop? ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: niagara   
Дата:   16-04-09 11:48

[smile]

Природата е..... Само леко съм изсветлявала на места.... но така си е расло дървото.

От години обикалям, гледам и снимам тези творения.
Засега са от България и Испания[shtrak]


Значи ще печатам някоя от следващите седмици[beer]



Публикацията е редактирана (16-04-09 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: Second   
Дата:   16-04-09 17:01

И аз съм много доволен от моята проба! [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   16-04-09 22:04

До днес 25 от тестовите отпечатъци бяха получени от собствениците им лично в нашия офис, покрай което успях да видя 25 доволни лица и да се запозная с 25 души, запалени по фотографията. Не мога да не призная, че преживявянето беше от много приятните.

Преди малко изпратих по едно съобщение на всички до номер 93 включително (останалите ще се печатат след празниците), които не са си ги получили отпечатъците, в което ги моля да си изберат начин на доставка - лично от офиса или по куриер за тяхна сметка. Моля, ако четете тук и сте един от тези, които очакват такова съобщение, да си проверите мейла, с който сте се регистрирали за теста. Ако не намирате там писмо от мен, проверете за всеки случай и в Junk папката :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: Davidoff   
Дата:   16-04-09 22:16

thomas: Имате поща [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: niagara   
Дата:   16-04-09 22:32

Разговорите над купчината снимки, достойни за фотоизложба, наистина бе толкова неусетен и увлекателен,
че хората не можеха да си затворят офиса навреме[smilie25]

Доволна съм, че снимки от фотоапарат 5 МР стават идеално на този формат, да не говорим как убийствено
изглежда една снимка с негърка и кон, правена с Никон Д3х[smilie24]

По-нататък ще пусна една снимка от Никонче 3 МР, сигурно ще стане прилично....


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: vga   
Дата:   17-04-09 00:07

И аз благодаря за отдалата се възможност - машината наистина не преувеличено постига фантастични резултати. снимките на колегите, които успях да прегледам също бяха много приятни. А Д3х-а беше разцепил пейзажа да, права е ниагара :) Благодаря thomas и до скоро, надявам се, когато ще проверя как се справяте с безбройните ми панорами! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 No Subject
Автор: D200   
Дата:   17-04-09 02:22





Публикацията е редактирана (09-11-12 23:00)

Отговори на това съобщение
 No Subject
Автор: D200   
Дата:   17-04-09 02:36





Публикацията е редактирана (09-11-12 22:56)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »