Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: PiToMeN   
Дата:   17-04-09 11:40

Взех си моя отпечатък и съм много доволен :) При всички положения за мен е изгодно да вадя в този размер с такова качество и на цените, които получих.
[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: mondragon   
Дата:   17-04-09 15:36

Моля Томас да напише линк-а къде точно се намират цените на отпечатъците с машината или някой от тези, дето си взема отпечатъците и са им дали брошура с цени да я снима и да постне един джипег...
прерових целия сайт и не намерих цените за тази услуга...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   17-04-09 16:23

Още не сме пуснали цените официално. Но накратко цените без ДДС изглеждат така:

За малки поръчки (до 2 квадратни метра) - 40 лева на квадратен метър. Минимален обем на поръчка - 1/2 кв.м. (т.е. 20 лв.)

От 2 до 10 квадратни метра - 30 лв./квадрат
От 10 до 25 квадрата - 25 лв.
Над 25 квадрата - 20 лв./кв.м.

За рекламни агенции, дилъри и при подготовка на изложби има и отстъпки.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: stormfx   
Дата:   17-04-09 17:21

thomas, наистина би било полезно да публикувате препоръки за подготовка на файловете. Не че не може по метода на пробата и грешката, но няма лошо да спестим време :)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: exile   
Дата:   17-04-09 17:29

Ехааа! [smilie24] [smilie24] [smilie24] Страхотни цени!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: dau   
Дата:   17-04-09 17:30

а допълнителни услуги нещо за каширане, ламиниране дали има? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   17-04-09 17:53

Има ламиниране и каширане. Засега цените на каширането върху 5 мм пенокартон са 35 лева на квадратен метър, което включва пенокартон, двустраннозалепващ гръб и операцията по каширането. След 2-3 месеца очаквам да можем да предложим много по-атрактивни цени за пенокартон, защото започваме внос, с който ще намалим броя на търговците по пътя до България с поне двама, да не говорим, че и самият той ще бъде самозалепващ. Очаквана цена тогава - не повече от 25 лева. Но това - когато сме готови.

Ламинирането (с обикновен студен гланцов или матов ламинат) при нас е 10 лева на квадратен метър, но случаите, в които фотохартията има нужда от ламинат, не са толкова много.

Планирам да предлагаме и задно каширане върху акрилни плоскости, но това също по-нататък.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: hose   
Дата:   17-04-09 18:00

и аз взех моята снимка https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: mondragon   
Дата:   17-04-09 18:52

значи пак не разбрах, искам да знам, 60х42 и 100х70 каква ще им е цената?

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   17-04-09 21:56

@mondragon
0.42 х 0.60 = 0.252 кв.м.
0.70 х 1.00 = 0.70 кв.м.

Нататък, надявам се, е лесно :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira
Автор: asahi   
Дата:   17-04-09 22:56

Томас, публикувайте една таблица за умножение [smilie5] .

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   18-04-09 14:27

Вместо таблица за умножение - ето таблица с цените за стандартните формати, които ще поддържаме:

размери цена без ДДС / с ДДС
30/40 см 5.00 / 6.00
35/50 см 7.00 / 8.40
40/50 см 7.50 / 9.00
40/60 см 9.00 / 10.80
45/60 см 10.00 / 12.00
50/70 см 12.50 / 15.00
60/80 см 16.50 / 19.80
60/90 см 18.00 / 21.60
70/100 см 22.50 / 27.00
80/120 см 30.00 / 36.00

Минимална цена на поръчка - 20 лв. без ДДС

Дилърите ползват 20% отстъпка от тези цени.

Всички формати, различни от посочените, се закръгляват към най-близкия по-голям формат или се изчисляват на квадратен метър.

Тези преференциални цени са валидни при обща площ на поръчката до 2 квадратни метра. За по-големи поръчки важат вече обявените цени на квадратен метър:

от 2 до 10 квадратни метра - 30 лв./кв.м.
от 10 до 25 квадратни метра - 25 лв./кв.м.
над 25 квадратни метра - 20 лв./кв.м.



Публикацията е редактирана (18-04-09 18:06)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GOSPODIN   
Дата:   18-04-09 18:48

[smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: marchello   
Дата:   21-04-09 10:24

Получих си снимката току-що!
Много съм доволен!
И много благодаря.
Със сигурност ще поръчам скоро няколко снимки, максимален размер.

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: hose   
Дата:   21-04-09 11:18

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: dd5   
Дата:   21-04-09 11:58

Току-що ми я достави куриера !
Отлична е!най съм доволен от факта че каквото виждам на моя монитор това получих и като копие без никакви корекции от страна на машината!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: foart   
Дата:   21-04-09 12:11

Перфектни сте!! Току що получих! Куриерската схема сработва добре, така, че и за напред ще се възползвам от услугите ви! Гледах, гледах и не намерих , какво да искам повече по отношение на качеството.[smile] [smilie3] Това добро ли е , или лошо!? [shtrak] [beer] По отношение на цвят,ако копирането е едно към едно, т.е. без цветови корекции от ваша страна, то това , което е при мен на монитора, това е и на хартията! Чудесно![smilie24] А казват, че много хубаво, не е било на хубаво![smilie3] Благодаря!!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: nevmi   
Дата:   21-04-09 12:19

Получих снимката. Невероятна е машината мойте поздравления. Вече даже набелязвам снимките които ще си разпечатам при вас. Много ви благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   21-04-09 13:20

Минах преди малко из офиса и разгледах отпечатъците на хората, които не са си ги взели...
няколко кадъра определено не бяха дорасли за такъв печат, но като цяло много добре и много детайл и хубаво ч/б вади машината... впечатлен съм, със сигурност бих си поръчал скоро [smilie24]

Само да дойде пенокартона и да има каширане [beer] [shtrak] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: thomas   
Дата:   21-04-09 14:37

@marchello
Имай предвид, че максималният размер е 127 см на 50 метра. Сигурен ли си, че можеш да направиш такъв файл? :-) Спокойно, то и компютърчето на машината няма да може да го смели, дори и да го направиш :-) Но все пак то 127/360 см сме печатали.

@dd5, @foart
Радвам се, че получавате това, което виждате. И да, практически с изключение на 1-2 случая, не сме правили никакви цветови корекции. Дотук с почти всички са доволни като вас, може би само с едно изключение, при което обаче ми се струва, че повредата е в неговия си телевизор, пардон, монитор. И все пак искам да направим още едно доизкусуряване в най-тъмните зони, защото ми се струва, че там нещата стават малко по-тъмни от идеалното. За целта днес ще прекалибрираме самия спектрофотометър, с който се прави калибрацията на машината.

@nevmi
С нетърпение очакваме да печатаме още красоти.

@dau
Пенокартон имаме в изобилие и сега. Само казах, че в плановете ми влиза собствен внос, който ще подобри малко цената. Иначе кашираме още от 2001 година и сме доста добри :-)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   21-04-09 14:42

thomas мерси за коментара, не съм го разбрал това защото не видях цени за каширане, разбрах че печатате оферти сега, може ли по някакъв начин да разберем и тези цени, мен ме интересуват цените на цялостната услуга да мога направо на стената да си го сложа [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   21-04-09 15:00

Получих и аз днес отпечатъка. Цялостно впечатление - много добро.

Сега седнах да сравнявам с оригинала на монитора. Има известно разминаване в цветовете, което може би би се решило със софт пруф със съответния профил на машината. В тъмните области наистина има нещо за доизкосуряване, при мен поне се губи нещо.

thomas: ако не е проблем, ще се радвам да ми изпратиш профила, с който е печатано за да сравня софт пруфа с отпечатъка.

Като заключение: очаквайте в близко бъдеще поръчки от мен, особено щом и каширате [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: fobo88   
Дата:   21-04-09 15:38

Polu4ih si otpe4atuka - mnogo sum dovolen ot ka4estvoto.
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: dau   
Дата:   21-04-09 15:43

фобо стига си писал с цифри възрастен човек, иллагаш се като кифладжия така...

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен тест на истински фотографски голямоформатен печат със ZBE Chromira 50
Автор: kaic   
Дата:   21-04-09 16:25

Получих и аз отпечатъка. За моя а и на моите колеги любителски вкус сме страшно впечатлени от качеството на печата. Що се отнася до самата снимка, на този размер лъсват дефектите на апарата и оптиката, все пак снимката бе от сапунерка.
С огромни благодарности към "thomas" и "ВЕРТИКАЛ-7" снимката ще краси фоаето на Читалище Развитие - Севлиево.
Благодарим за жеста!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »