Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотограф на круизен кораб
Автор: vitttoriostankov   
Дата:   12-01-14 22:05

Здравейте колеги, да ви питам фотографите на круизните кораби със собствена техника ли трябва да снимат, или агенцията която ги качва на круиз им осигуряват техника?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: wafen   
Дата:   12-01-14 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: leitz   
Дата:   12-01-14 23:09

1.Ако си фотограф, а нямаш техника звучи зле !
2.Ако си фотограф, който снима с Canon, пък там трябва да снимаш с Nikon ,и не можеш да се справиш, пак е зле !
Успех !


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: bleki1   
Дата:   12-01-14 23:12

Всичко дават на място. Ядене, пиене,апарати, немкини. Само че като няма какво да се снима и чинии може да миеш.[smilie5]
Бъзикам се. За млад човек работата е идеална. Обикаляш целия свят, а и пари изкарваш. НО СЕ РАБОТИ!!! НОНСТОП!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: Andrew1   
Дата:   12-01-14 23:29

Да работи се доста, какво видях с очите си - на круизни компании като MSC се роботеше само с Никон Д800 и то всяка вечер.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: Vesay   
Дата:   13-01-14 11:16

Я дайте инфо, къде да намери човек такава работа. Днес сутринта от нищото се събуждам с тази мисъл и сега като влизам гледам тази тема. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: prisonbreak   
Дата:   13-01-14 11:27

3 батерии/4карти/светка с външно захранване( СБ-800/900/910).24-120.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: MauMyHa   
Дата:   13-01-14 11:36

И добър дентален изглед [smilie18] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: bleki1   
Дата:   13-01-14 13:28

http://www.image.com/team

Успех и качвайте снимки от Карибите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: hose   
Дата:   13-01-14 17:43

http://www.youtube.com/watch?v=pf-jsgetiW0



Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: vitttoriostankov   
Дата:   13-01-14 19:39

Снимам с - Никон Д90 + 50mm f/1.4G + battery grip + SB-910 един мини-рефлектор, отражател кръгъл и статив. Това ми е цялата техника. Само с този обектив е ясно че няма как да стане, трябва да имам поне още 2 или 3 обектива. Въпроса ми е дали трябва да имам собствена професионална техника, (тоест ФФ тяло), или самата агенция специално за фотографите им осигурява техника и после се връща?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: bleki1   
Дата:   13-01-14 19:44

Защо не попиташ? Пълно е с обяви.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: niki_versace   
Дата:   14-01-14 11:50

Има ли някой, който е бил фотограф на круизен кораб и би могъл да разкаже малко повече?
До колкото знам дестинациите са доста разнообразни. Имате ли представа как стоят нещата с круизовете в Средиземно море?[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: yanni   
Дата:   14-01-14 12:34

Аз бях във MSC това лято,и то точно по цялото средиземноморие,просто такъв беше моят круиз а иначе комшпанията плава навсякъде, имат 13 кораба.Относно работата..определено има повечко стрес,поне за мен беше така,но това не значи че натоварването е голямо,иска се известно време докато се свикне със живота на кораба.Техниката те ми я осигуруха d7000+18-105 Vr + sb 910 и грип , но за някои компании съм чувал че трябва да имаш собствена техника,сигурно тези американските.А как става да се качиш ли,пращам ти координати на един агент от шумен и той ще ти обясни всичко естествено трябва и да си платиш за това(в рамките на около 3500лв. всичко документи и дори самолетен билет ако си в европа)чакаш няколко месеца и се качваш.Така беше при мен а и при всички останали които работят с него.Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: StrikeBack   
Дата:   14-01-14 14:33

yanni - има ли разпределение на длъжностите, или всеки прави всичко
видях в някои видеа че снимат, копират, продават…

и на какъв принцип е заплащането - при 3500лв само за да започнеш…

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: bleki1   
Дата:   14-01-14 15:46

http://www.cclcareers.com/fun-careers/hotel-operations/photo.aspx

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф на круизен кораб
Автор: yanni   
Дата:   14-01-14 18:58

StrikeBack - да има разпределение на длъжностите,започвайки като 3-ти фотограф,2-ри фотограф и съответно 1-ви фотограф..със натрупване на опит и круизи всеки се издига по малко като след години може дори да стане и менаджер на екип.Но като цяло се работи в тим и всеки прави това което и другият,ест. менаджера се занимава със неговата си отговорност и едва ли би помогнал със строенето на отделните студия(разбирай построяване на фон със светкавици ,носене на полове,фонове и т.н.)Но като цяло правиш всичко за което те помолят,от носене на кашони със хиляди снимки до продаване и консултиране на клиентите във магазина.Важно е да говорих езици колкото повече по добре .Около 3500лв. са ти документите по заминаването,сертификати,самолетен билет,медецинско,комисион на агента и т.н. : ) Този който копира е обикновено човек или двама..но за да стигнеш до там трябва доста да поснимаш по ресторантите,по време на качване на пасажерите,портрети по отделните фонове.Като цяло да си техник по печатането е много добре а и заплащането е много голямо : )

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »