Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   25-05-08 12:54

slivenski, познавам хора, за които промяната на марката бира би било равносилно на революция [smilie18] [beer]
Ама, по-сериозно погледнато, струва ми се, че поне за мен някои промени като смяна на гаджето или работата са си бая радикални... да не говорим за държавата, което все пак не съм пробвал... или поне в някои случаи могат да бъдат [smilie21]

А явно казусът си остава доста интересен и спорен, бая народ изказва противоречиви мнения, което определено говори, че е... интересно [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Lalinda   
Дата:   25-05-08 13:14

Не зная на колко години си, Коициненцийо, но ти е време да смениш държавата, поне за малко... Сега поне няма проблеми с визи и други, а едно време трябваше да чакаме и да ни проучват с месеци ставаме ли или не ставаме... Така поне ще разбереш умееш ли, или ако не умееш, как да се справяш сам...

Неволята учи, ще опознаеш нови хора, нови светове, ще се издигнеш по-нависоко, кръгозорът ти ще се разшири, хоризонтът може и да се отдалечи...

Гаджета има навсякъде, в крайна сметка кой е избрал нещо различно от това, което му е било подръка? Ами всичко останало?

***

Като стана дума за книги, се сещам, че преди години - около 20 - случайно попаднах на едни лекции за будизма, лекторът беше и почитател на Ошо, та изчетох доста ошови неща... Разширяват мирогледа по един невероятен начин, без никакво насилие над духа... Не казвам, че станах ошоист, но някои неща не забравям и досега... На теб и една книга от африкански автор би ти подействала добре, при традиционализма ти...

Лично аз започнах да се променям радикално едва тогава, когато видях и обратната страна на благоденствието, тоест докато поживях и поработих в няколко разрушени от войната и проклетията на населението си страни, при това в Европа...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   25-05-08 13:57

[smile] Колкото и да младея, съм на бая сериозните 34 годинки [smilie8]

Аз си мисля, че няма универсални рецепти и това, което е свършило работа на някого, хич не е задължително да е успешно и за друг... пък и доста се вживявам в идеята за съвпаденията... но пък допускам и да попадна на нечие предложение, което да се окаже подходящо и за мен.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.