Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: mariela_m   
Дата:   22-05-08 08:23

Благодаря ви за подкрепата,Приятели!!!

ФФ е моето бягство от страховете и болката...Тук намерих приятели,чрез вас и вашите снимки обиколих света,наслаждавах се на невероятни пейзажи,въздишах по романтични залези...

heavyrockin,когато синът ми пострада ,веднага щом можеше да говори ме помоли:
Мамо,снимай ме и ме пусни във Твоя ФФ,нека видят всички до къде води неразумното шофиране,нека ме видят с всички тези мъркучи дето излизат от корема,мека видят раните,нека се замислят,много боли,мамоооо!

Снимах сина си,пратих снимките на Админа с молба да ги пуснем на първа страница-без автор,без гласуване,просто исках всички,които шофират да ги видят и да се замислят следващия път,когата бясно натиснат педала на газта...Исках да ви предпазя,не искам никой никога да изпитва болките и страховете,които ние изпитваме...
АДМИНА ОТКАЗА-ФФ е форум за красивото в живота...

Но нали,за да има красота първо трябва да съхраним живота!!!



Публикацията е редактирана (22-05-08 08:37)

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: heavyrockin   
Дата:   22-05-08 09:00

Мариела,

идеята ми е да помогнем.
Тук има хора с различни възможности и контакти. Някой може да успее да е полезен и ценен, дори само със съвет. Но трябва да го достигнете.

Не говоря за фотография.

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: diandimov   
Дата:   22-05-08 12:12

Няма държава. Няма България!

А държавата сме ние.

Тоест, няма ни.

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: kun4ev   
Дата:   22-05-08 21:09

Да много си прав ''diandimov''
.отдавна сме изчезнали като народ като дух.в момента сме стадо смирени овци.и ако един ЛЕВСКИ е стигал преди 135години сега ще ни трябват поне дузина.да прочистят помиярите и гадните подлоги.



Публикацията е редактирана (22-05-08 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: мара   
Дата:   23-05-08 08:34

кун4ев, не забравяй, че и тоя един ЛЕВСКИ е обикалял с каруцата сума време, докат стигне до софия и не се е намерил кой да го освободи...обесили са го.[cool]
адашче, имате ли накъде да обжалвате? у форума има и юристи, предполагам, че ако някой се закачи за темата, все нещо ще предложи. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   23-05-08 09:01

Мда... Съда, съдебната система и законите...[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   23-05-08 09:10

Съчувствам на синът ти, Мариела... Дано оздравее - и наистина добре, че държавата поела лечението му, защото дори това рядко прави. А ниските наказания на пияни шофиори наранили хора, не са най-важният проблем с правосъдието на тая държава, защото на свобода се разхождат такива бандити - търговци на дрога, насилници, убийци - че в сравнение с тях кой да е отрязал се на куче психопат зад воланът е направо ангелче.
На тая държава и трябват китайски закони - там 25 престъпления се наказват със смърт по бързата процедура... дали не живеят в спокойна държава?

Отговори на това съобщение
 Re: НОВО-Държавата ни е супер богата!!!
Автор: kun4ev   
Дата:   24-05-08 00:34

Мара.
оттам идва да видим,че откакто се наричаме народ сме с овче и колониално,робско мислене.за голямо съжаление.те затова онези отгоре ни водят така лесно с остена.само не знам докога.
поздрави.мара написа:

> кун4ев, не забравяй, че и тоя един ЛЕВСКИ е обикалял с
> каруцата сума време, докат стигне до софия и не се е намерил
> кой да го освободи...обесили са го.[cool]
> адашче, имате ли накъде да обжалвате? у форума има и юристи,
> предполагам, че ако някой се закачи за темата, все нещо ще
> предложи. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.