Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: heavyrockin   
Дата:   26-05-08 15:53

Аз минавам на това или това [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-05-08 15:58

А аз минавам на
https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/fvsi8569.JPG
http://www.tate.org.uk/britain/exhibitions/artofthegarden/images/guide3_nicholson_boots.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: heavyrockin   
Дата:   26-05-08 15:59

Стояне, те твоите по-разбити и от тези на Ван Гог бе[smilie18]
Мини през женския пазар и си вземи нови, но от стария модел[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-05-08 16:00

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: Lalinda   
Дата:   26-05-08 16:16

Мда, аз лично израснах в центъра на Враца (от 6 до 10-тата ми година), прекарала съм детството си по това време само в гората над Враца, зимата - на ски, лятото - по пътеките из боровите гори, когато дойдохме в София (баща ми постоянно го местеха от град в град), се чудех защо децата играят на ръб на улицата или пък на ластик, а не са в планината?

В класа ми във Враца родителите на всички деца бяха с висше образование (невероятно, но факт, не зная как е сега, помня го, защото трябваше да попълваме такива формуляри, не че ми правеше впечатление, хората просто си бяха ученолюбиви), когато дойдох в София обаче, в класа ми в Дружба бях единствената с такива родители (и тук същите формуляри и отчети), бях и единствената, на която учителката по история, още в първия час, бе писала 6 (учебната година бе започнала, когато ни преместиха - по онези времена човек не можеше да се мести току-така в София, трябваше някой да го е извикал и назначил тук), та идваха от всички класове да ме гледат що за чудо съм (оттогава ми остана и чувството да се имам за някакси по-така, важна и знаеща, сред софиянчетата). Съученичките ми от Дружба се ожениха на 14 години, след 8-ми клас, бяха от околните села, дори не и от Дружба... В Дружба винаги е било мръсно и все по-мръсно ще става, просто е неспасяемо, дори бабите, с ченетата, люпят семки, както и внучките и правнучките им люпят семки над детските колички, цял живот не са и няма да научат нищо...

Така минава животът им, така минава и човешката слава...

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: Julius.   
Дата:   26-05-08 16:18

А честита нова цена от 1 юли - левче за билетче!


Упс... пуснали сте го вече - сори! [smilie7]



Публикацията е редактирана (26-05-08 16:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Забелязали ли сте в градски транспорт...
Автор: slivenski   
Дата:   26-05-08 16:27

Пък аз прекарах детските си години в София - между 2 и 6... Точно съм се учел да говоря и явно съм прихванал софийския говор, защото като се върнахме в Сливен, другите деца започнаха да ми викат Данчо Шопа и да ме тормозят, че съм се правел на софиянец... После дойдох пак в София и нещата се оправиха... [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Сори за лиричното отклонение...[smilie18] [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.